רכבים להסעת אמנים

אמנים מפורסמים צריכים לשמור על סטאטוס, ולכן הם שוכרים רכבים עם נהג צמוד שיסיע אותם לכל אירוע מיוחד, כגון אירוע השקה או פרמיירה

ככל שאדם מוכר ואמיד יותר, כך הוא צריך להוציא יותר על מנת לשמור על סטאטוס של יוקרה ומעמד מכובד, גם אם זה רק למראית עין. אמנים למשל צריכים לגור בבתים גדולים ויקרים יותר וגם לנסוע ברכבים יוקרתיים יותר.

בבחינת הבתים יכולה להיות בעיה, אך כשזה מגיע לרכבים, אמנים לא חייבים לקנות להם את הרכב הכי מפואר אם הם רוצים לעשות כניסה מרשימה לאירוע כלשהו אליו הם הוזמנו. במקום, הם יכולים לשכור רכב ואפילו להשיג כחלק משירות ההשכרה גם נהג צמוד שייקח אותם לכל מקום.

מה כלול במחיר?

אמנים שרוצים "לדפוק הופעה" יכולים לבחור בין השכרת רכב סטנדרטית לבין השכרת רכב עם שירות של נהג פרטי. כך או כך, עומדות בפניהם שלל אופציות באשר לסוג הרכב, היצרנית והדגם שהם יכולים לשכור. הם יכולים להשיג רכבים שאדם מן השורה לא יכול, למשל יגואר.

כדי שיוכלו ליהנות מהנסיעה ולהירגע ולנוח לפני שהם מגיעים לאירוע, נהגים פרטיים נמצאים בכוננות ולרשותם כל זמן שהרכב עדיין ברשותם. הם לא צריכים לנהוג, ולכן יכולים להרשות לעצמם לשתות ולבלות עד שיתעייפו.

אבזור ברכבים

לאמנים יש אופציה להשיג רכבים יוקרתיים יחסית בקלות, ולכן יוכלו להשיג את אלו אשר מצוידים בכל מה שנחוץ להם, וזה כולל רכבים עם חלונות פרטיות לתא הנוסעים (מצוין למי שלוקח נהג פרטי).רמת האבזור כמובן משתנה בהתאם לסוג הרכב שבוחרים לשכור ורמת הגימור שלו.