כמעט כולנו יודעים ומבינים מהי המשמעות של נהיגה ברכב שאיננו חדש. החוויה של להיתקע עם הרכב באמצע הכביש כאשר אתם יוצרים פקק ושיירה של מכוניות צופרות לכם מאחורה, היא חוויה מפוקפקת למדיי, לא נעים, אתם חשים במבוכה ושוברים את הראש איך להזמין עכשיו לעזאזל גרר?

לעומת זאת, נהיגה ברכב חדש, היא לא רק חוויית נהיגה נהדרת, רכב חדש מעניק לכם הרבה מאוד ביטחון על הכביש, רכבים חדשים מיוצרים במיטב הטכנולוגיות עם מערכות בטיחות מעולות, וגם אם חלילה וחס אתם מעורבים בתאונת דרכים, הנזקים יהיו פחותים בהשוואה לרכב חדש. כיצד ניצן לנהוג ברכב חדש מבלי להיכנס להוצאות? באמצעות השכרת רכב כמובן.

השכרת רכבים בטיחותיים

חברות השכרת רכב בארץ מתחזקות צי רכבים חדש לחלוטין, אין אינן מחזיקות ברכבים ישנם אלא ברכבים מקסימום בשני שנתיים. רכבים אלה מאובזרים ובטיחותיים פשוט כיף לנהוג בהם, והם אינן טומנים בחובם סכנות כמו רכבים ישנים. חברות השכרת רכב יציעו לכם מגוון רכבים המיוצרים על ידי יצרני הרכב הטובים בעולם: אופל, פולקסוואגן, אודי, מיצובישי, טויוטה, מאזדה, קאיה, סובארו, סיטרואן פג'ו, רנו, פיאט, אלפא רומיאו, שברולט סובארו ועוד מגוון רכבים. חלקם של הרכבים בעלי 2 דלתות, חלקם בעלי 4 או 5 דלתות, . כל רכב ונפח מנוע שונה וגם כמובן צריכת הדלק היא שונה בין רכב לרכב. תמיד כדאי לברר עם סוכנות השכרת רכב, מהי צריכת הדלק של הרכב, שכן אתם אלה שמשלמים בעבור הדלק. רכבי מיני למשל הם חסכוניים, ורכבי שטח זוללים הרבה מאוד דלק.

השכרת רכבים למגוון מטרות

כיום סוכנויות השכרת רכב מציעות לכם הרבה מאוד סוגים של רכבים למגוון מטרות: כמעט כל סוכנות השכרת רכב מציעה למנהלים רכבי מנהלים יוקרתיים במיוחד, רכבים שנולדו לעשות רושם. תוכלו לשכור רכבי מנהלים הן לתקופות קצרות והן לתקופות ארוכות באמצעות ליסינג. כמו כן ישנן היצע גדול של רכבים משפחתיים בני 5,6 ואף 7 מושבים, רכבים נוחים, מרווחים ומפנקים אשר יאפשרו לכל המשפחה ליהנות מהנסיעה ובמיוחד כאשר מדובר על הילדים חברות השכרת רכב מציעות רכבים מפוארים לא רק למנהלים אלא גם לזוגות ביום חתונתם. תוכלו להגיע בבטחה לאולם האירוע או לכל מקום אחר בו נחגגת החתונה, וישנן זוגות אשר ממשיכים היישר מהחתונה לירח דבש, כך שבהחלט משתלם להם לשכור את הרכב לכמה ימים ואף לשבוע או שבועיים.

איפה הכי זול?

אם אתם רוצים לדעת איזו סוכנות השכרת רכב הכי זולה, תבדקו באינטרנט מחירון השכרת רכב. השכרת רכב עלולה להיות עניין יקר ולכן רצוי מאוד להשוות מחירים. אבל, בנוסף חשוב לדעת, לעיתים ישנה סיבה לכך שהמחירים הם זולים במיוחד, והזול יכול גם לעלות לכם ביוקר ויש לבדוק מה המחיר כולל בדיוק.