המלגזה החשמלית פותחה ממלגזת הדיזל במטרה לתת מענה לבעיה של עבודה בתוך מחסנים אשר הם סגורים.

החיסרון של מלגזת הדיזל שמנע ממנה לעבוד בתוך מחסנים סגורים בגלל שמנוע הדיזל שמותקן בה פולט מזהמים שונים אל תוך חלל האוויר ובנוסף לזאת גם פעולתו היא רועשת ומפריעה.

לכן בעזרת התקנת מנוע חשמלי אפשר היה להימנע מפליטת מזהמים וגם לקבל מנוע שפעולתו היא חרישית ובלתי מורגשת. לכן מלגזה חשמלית היא אידאלית בעבור משימות של עבודה בתוך מחסנים שהם סגורים.

עוד על מלגזה חשמלית

תחזוקת מלגזה חשמלית זולה יותר בהשוואה לתחזוקת מלגזת דיזל בגלל שאין צורך בהחלפת מסננים ושמנים אחת לתקופה. מלגזה חשמלית קטנה יותר ממלגזת דיזל ולכן מסוגלת לעבור גם דרך מעבר צר או פתח צר.

מלגזה חשמלית היא נחותה בהשוואה למלגזת דיזל בקשר לכושר הרמה וכושר גרירה בגלל שמלגזת הדיזל היא בעלת מנוע רב עצמה.

מלגזה חשמלית זקוקה להטענות תכופות בעוד שמלגזת דיזל יכולה לעבוד שעות רבות ברצף.

מלגזת הדיזל מסוגלת לנסוע במעלה עליות תלולות וגם לעבוד בחוץ כשתנאי מזג האוויר הם קשים וסוערים בעוד שמלגזה חשמלית איננה מתאימה לפעולות אלה.

סיכום

צריך להיות מודעים לכך שגם מלגזה חשמלית וגם מלגזת דיזל הן בעלות יתרונות מסוימים וגם בעלות חסרונות מסוימים.

הבחירה במלגזה מסוימת אמורה להיות על פי סוג השימוש אשר יעשה בה.

היצרניות של המלגזות שהן ידועות בעולם: מלגזות סטיל (STILL), מלגזות קטרפילר (CATERPILLAR), מלגזות לינדה (LINDE), מלגזות ניסאן (NISSAN), מלגזות ייל (YALE), מלגזות מקסיליפט (MAXILIFT), מלגזות קומטצו (KOMATSU), מלגזות קלארק (CLARK), מלגזות הלי (HELI), מלגזות מיצובישי (MITSUBISHI), מלגזות הייסטר (HYSTER), מלגזות מריוטי (MARIOTTI), מלגזות טויוטה (TOYOTA), מלגזות דייהו (DAEWOO) ועוד.

כפי שניתן לראות, היצרניות הבולטות של מלגזות הן בעיקר מיפן, ארצות הברית, מערב אירופה ודרום קוריאה.

חשוב לקנות את המלגזות מחברה שהיא בעלת ניסיון ומוניטין בתחום המלגזות, שתיתן לכם ייעוץ והדרכה ברמה שהיא גבוהה.

חברות רבות שמפורסמות בכל העולם עושות שימוש במלגזות, כמו למשל: הונדה, פורד, ג'נרל אלקטריק, סמסונג, סוני, סימנס, פיליפס, יונדאי, ימאהה, אמנה ועוד.

הכנסת מלגזה חשמלית או מלגזת דיזל לעסק שלכם יכולה לשפר את התוצאות העסקיות שלו באופן ניכר.

יש גם אפשרות להשכרת מלגזות לתקופה מוגבלת מחברה ידועה בתחום המלגזות.

ישנה גם אפשרות לקנות או להשכיר מלגזה משומשת, שעברה שיפוץ יסודי במוסך המרכזי של חברה בעלת ידע וניסיון בתחום המלגזות, וזאת במחיר שהוא מופחת.