מלגזות שמיועדות להשכרה כדאי לשכור מחברה בעלת מוניטין וניסיון בתחום המלגזות.

לחברה כזאת יש ניידות שירות שמגיעות עד אליך לתיקונים וטיפולים שונים דבר שחוסך לך הרבה זמן שהוא יקר ערך ומאפשר לך להגיע לאופטימיזציה של השימוש במלגזות ששכרת.

אצל חברה כזו אתה תקבל במסגרת הסכם השכירות: תשלום אגרת רישוי שנתית, בדיקת רישוי שנתית, טיפולים שוטפים, מלגזה חלופית במקרה של השבתה או גנבה של המלגזה.

אצל חברה כזאת יש לך מלגזות שמיועדות להשכרה במחיר מופחת, שהן מלגזות משומשות שעברו שיפוץ יסודי במוסך המרכזי של החברה וזאת על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום של תיקון מלגזות.

יצרניות עולמיות של מלגזות

אצל חברה כזאת תקבל אפשרות לשכור מלגזות של מיטב היצרניות של מלגזות שישנן ברחבי העולם.

רוב היצרניות הן מיפן, ארה"ב, דרום קוריאה ומערב אירופה.

רשימת יצרניות של מלגזות - מלגזות טויוטה (TOYOTA), מלגזות הלי (HELI), מלגזות קלארק (CLARK), מלגזות קטרפילר (CATERPILLAR), מלגזות ייל (YALE), מלגזות הייסטר (HYSTER), מלגזות קומטצו (KOMATSU),מלגזות דייהו (DAEWOO), מלגזות לינדה (LINDE), מלגזות סטיל (STILL), מלגזות מיצובישי (MITSUBISHI), מלגזות ניסאן (NISSAN), מלגזות מריוטי (MARIOTTI), מלגזות מקסיליפט (MAXILIFT) ועוד.

סוגי המלגזות העיקריים

החלוקה העיקרית היא בין שני סוגי מלגזות: מלגזה עם מנוע דיזל, מלגזה עם מנוע חשמלי.

המלגזה המקורית הייתה עם מנוע דיזל. היתרונות והחסרונות של מלגזת דיזל - בעלת יכולת הרמה מאוד גבוהה הודות לעצמתו הגדולה של מנוע הדיזל שלה, בעלת יכולת לעבוד בתנאי מזג אוויר קשים כמו למשל תחת גשם שוטף, יכולה לעבוד ברציפות ללא הפסקות, איננה מתאימה לעבודה בתוך מחסנים סגורים בגלל שפולטת מזהמים וגם מרעישה.

היתרונות והחסרונות של מלגזה חשמלית - מלגזה חשמלית בזכות המנוע החשמלי שמורכב בה אינה פולטת מזהמים וגם אינה מרעישה מה שהופך אותה לאידאלית עבור עבודה בתוך מחסנים סגורים.

בגלל שהמנוע החשמלי נזקק להטענות היא אינה מתאימה לעבודה רציפה וממושכת ללא הפסקות, בגלל רגישות מסוימת של המנוע החשמלי לרטיבות היא לא מתאימה לעבודה תחת גשם שוטף, כושר ההרמה שלה נמוך משל מלגזת הדיזל בגלל שהמנוע החשמלי חלש ממנוע הדיזל, מלגזה חשמלית בדרך כלל קטנה יותר ממלגזת דיזל ולכן מסוגלת לעבור דרך מעברים צרים שאינם עבירים בעבור מלגזת הדיזל.

לאור האמור לעיל, מלגזות שמיועדות להשכרה מאפשרות לך להגיע להישגים גבוהים ללא בזבוזי זמן מיותרים וביעילות מקסימלית.