מלגזות למכירה מאפשרות לכם לשפר באופן משמעותי את התוצאות העסקיות שלכם, היות שהן חוסכות מהעובדים שלכם זמן ומאמצים פיזיים.

המלגזה הומצאה לראשונה בשנת 1917 בחברה שייצרה תיבות הילוכים בעבור תעשיית המכוניות.

בישראל יש חברות רבות שנעזרות במלגזות כמו למשל: קוקה קולה, שופרסל, סופר פארם, טבע ועוד.

בשנים האחרונות המלגזות של חברת טויוטה הן הנמכרות ביותר בעולם.

כאשר יש מספר חברות בולטות בעולם שמייצרות מלגזות למכירה - מלגזות טויוטה (TOYOTA), מלגזות קלארק (CLARK), מלגזות קטרפילר (CATERPILLAR), מלגזות ייל (YALE), מלגזות מקסיליפט (MAXILIFT), מלגזות סטיל (STILL), מלגזות הלי (HELI), מלגזות לינדה (LINDE), מלגזות הייסטר (HYSTER), מלגזות דייהו (DAEWOO), מלגזות קומטצו (KOMATSU), מלגזות מיצובישי (MITSUBISHI), מלגזות ניסאן (NISSAN), מלגזות מריוטי (MARIOTTI).

היצרניות הבולטות בתחום נמצאות ביפן, ארה"ב, מערב אירופה ודרום קוריאה.

ישנם שני סוגים עיקריים של מלגזות שנבדלים זה מזה בסוג המנוע, שהוא מנוע דיזל או מנוע חשמלי.

מלגזת דיזל

זוהי מלגזה עם מנוע דיזל רב עוצמה שמאפשר לה להרים משקל גבוה וגם לנסוע בקלות יחסית בעליות ובשטח לא סלול. המלגזה המקורית הייתה כזו. מלגזות למכירה בעלות מנוע דיזל מסוגלות לעבוד מתחת לכיפת השמיים גם בתנאי מזג אוויר קשים. החיסרון העיקרי של מלגזת הדיזל הוא שהיא לא מתאימה לעבודה בתוך מחסן סגור היות ומנוע הדיזל פולט מזהמים וגם מרעיש.

מלגזה חשמלית

היא פותחה כדי לתת מענה לצורך בעבודה בתוך מחסנים סגורים. המנוע שלה חשמלי ולכן לא פולט מזהמים ופעולתו שקטה. מלגזות למכירה עם מנוע חשמלי אינן מתאימות לעבודה תחת כיפת השמיים בתנאי מזג אוויר קשים ויכולת ההרמה שלהן היא נמוכה יותר בהשוואה למלגזות הדיזל.

הן גם נזקקות להפסקות להטענת המנוע החשמלי. לעומת זאת הן מסוגלות לעבור דרך פתחים צרים בגלל שהן קטנות יחסית והן גם זולות לתחזוקה היות ולא צריך להחליף אצלן שמנים ומסננים.

לסיום, מלגזות למכירה בין אם הן עם מנוע דיזל או עם מנוע חשמלי יעזרו לכם להגדיל את הרווח השנתי של החברה שלכם בצורה משמעותית ולכן כדאי לכם להסתייע בהן.

בחירת סוג המלגזה צריכה להתבצע לפי סוג העבודה שלה אתם זקוקים. חברה בעלת מוניטין בתחום המלגזות תאפשר לכם לקבל ייעוץ מקצועי וגם הדרכות מפורטות לגבי כל מלגזה ומלגזה שתרכשו ממנה.

חברה כזאת תאפשר לכם התנסות של מספר ימים בשימוש במלגזה וזאת ללא כל התחייבות או תשלום מצדכם.

חברה בעלת מוניטין תאפשר לכם גם השכרת מלגזות לתקופה מוגבלת, כאשר בזמן ההשכרה תקבלו גם כיסוי ביטוחי, מלגזה חלופית, טיפולים תקופתיים, מבחן רישוי שנתי ואגרת רישוי.

חברה כזאת גם תאפשר לכם לרכוש ממנה מלגזה משומשת שעברה שיפוץ יסודי במוסך המרכזי שלה וזאת על ידי מיטב אנשי המקצוע. המלגזה המשומשת תימכר לכם במחיר מוזל אבל עם תקופת אחריות שמעידה על כך שתוכלו להשתמש בה ביעילות לעוד שנים רבות.