רבים מחובבי הרכב של היום שוקלים בכובד ראש את האפשרות בדבר יבוא רכבי יוקרה.

אולם רבים מהם גם נמנעים מלהתחיל בתהליכי היבוא מפאת חשש מבירוקרטיה הכרוכה בדבר. בשורות הבאות, ברצוננו להפריך את הטענה לפיה מרבית הציבור נוטה לחשוב שיבוא של רכבים יוקרתיים הינו הליך מייגע במיוחד. בקצרה נסכם ונאמר שיבוא רכבים יוקרתיים ובכלל רכבים מחו"ל זה לא בגדר משימה בלתי אפשרית.

מדוע כדאי לייבא רכבי יוקרה מחו"ל?

הפוטנציאל העצום שגלום ביבוא רכבים יוקרתיים נעוץ בכך שמדובר הלכה למעשה בחיסכון של אלפי שקלים. אם נערוך השוואה בין עלויות הרכבים בארץ לבין אחיהם הזהים שמיוצרים ומוצעים למכירה במדינות מעבר לים, נגיע למסקנה חד משמעית, כלי רכב יוקרתיים בישראל עולים פי כמה וכמה מאשר כלי רכב במדינות אירופה השונות. כל עוד מדובר על רכבי יוקרה, ניתן לעתים קרובות למצוא פערים של יותר מחמישים אחוזים. יבוא רכבי יוקרה מאפשר הן חיסכון עצום והן נהיגה על רכבים איכותיים בכבישי הארץ.

מדוע אנשים נמנעים מלייבא רכבי יוקרה?

במציאות של ימינו המאופיינת בראש ובראשונה בנגישות וזמינות לכל מוצר שהוא תודות לרשת האינטרנט, הזמנה של רכבים מחו"ל הופכת למשימה הרבה יותר פשוטה. השאלה הנשאלת היא מדוע אנשים רבים נמנעים מלבצע יבוא אישי של רכבים ובפרט של רכבים יוקרתיים? על פניו, אין שום ספק שמדובר באחד מהפתרונות היעילים והמשתלמים לכל אדם בעל אמצעים כלכליים מתאימים. הבעיות למעשה מתחילות עקב כמה הליכים ונהלים שיש להתמודד עמם במסגרת תהליכי היבוא.

יבוא רכבי יוקרה לצד סיוע מסוכנויות

הבעיה הראשונה עולה עקב המיסים שיש לשלם בישראל על יבוא רכבי יוקרה ועל כל רכב שהוא, כאשר מדובר בתשלומי מיסים גבוהים במיוחד. שנית ישנו קושי לא קטן בכלל להשיג את כל האישורים והמסמכים הנדרשים ולבסוף זמן ההמתנה יכול לערוך גם כמספר חודשים עד לקבלתו של הרכב. כדי להימנע מכל כאבי הראש הללו רצוי לפנות לסוכנויות המתמחות בהליכי יבוא של רכבים מחו"ל. סוכנויות אלו מעניקות שירות מהיר, ייעוץ לאורך כל הדרך ומסוגלות לאתר דגמים מסוימים שנחשבים לנדירים.